KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14377376
nr 1437 7376
Kopia efter Wahlberg. Signerad. Olja på duk, 79x100cm, yttermått inklusive ram: 92x113cm
Kondition: skadad duk, slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 december 2021
kl 18:10:06
13/12 04:15:05